Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diyenler İdea Sigorta‘nın  “Prim İadeli Ürünler” tam size göre…

Gelin “Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası“nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim …

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız. Yaşam kaybı eğer kaza sonucu gerçekleşirse bu koruma iki katına çıkar.
Sigorta süresi sonuna prim borcu olmaksızın ulaşılması ve sigorta süresi içinde yaşam kaybı riskinin gerçekleşmemesi halinde poliçe için ödenen primlerin tamamı hiçbir kesintiye uğramaksızın iade edilir.
İlk aylık prim ABD Doları cinsinden belirlenir ve poliçe tanzim tarihindeki kur üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenir. İlk yıl içinde kalan 11 ayın primi, ilk ödenen Türk Lirası tutarına eşittir. Takip eden poliçe yıllarında ise yıllık prim, kendisinden önceki yıllık primin TÜFE'nin %80'i oranında artırılması sonucu belirlenir.
Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak size iade edilir.
Sadece Aegon tarafından sunulan bu hak ile primler ABD Doları cinsinden belirlenirken ödemeler Türk Lirası enflasyon oranına göre sabitlenir. Bu sayede ödeme kolaylığı sağlanır ve yıl içindeki kur artışlarından olumsuz etkilenmeniz engellenir.
Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası, birikim özelliği taşımayan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin tamamını vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.
Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası kapsamında, sigorta sürenizi 12 ya da 15 yıl olarak belirleyebilirsiniz.
Sigorta süresi boyunca sigortalı değiştirme esnekliğine sahipsiniz.
Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

    Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası için teklif alınız!

    2021