Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diyenler için Türkiye’de ilk kez İdea Sigorta’nın hayata geçirdiği “Prim İadeli Ürünler” tam size göre…

Gelin “Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası”nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim…

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız. Yaşam kaybı eğer kaza sonucu gerçekleşirse bu koruma iki katına çıkar.
Sigorta süresi sonuna prim borcu olmaksızın ulaşılması ve sigorta süresi içinde yaşam kaybı riskinin gerçekleşmemesi halinde, poliçe için ödenen primlerin tamamı hiçbir kesintiye uğramaksızın iade edilir.
Poliçede belirtilen tutarlar ABD Doları cinsinden belirlenir, bununla birlikte tüm ödemeler Türk Lirası cinsinden gerçekleştirilir. ABD Dolarının Türk Lirasına çevrilmesinde, ödeme tarihindeki TCMB efektif döviz satış kuru kullanılır.
Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası kapsamında, sigorta sürenizi 12 ya da 15 yıl olarak belirleyebilirsiniz.
Sigorta süresi boyunca sigortalı değiştirme esnekliğine sahipsiniz.
Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak iade edilir.
Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası, birikim özelliği taşımayan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin tamamını vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.
Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası

    Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası için teklif alınız!

    2021