Kritik hastalıklar teminatı içeren Grup Turuncu Elma

Sağlık Sigortası

Kritik hastalıklar teminatı içeren Grup Turuncu Elma

Yaşam evresi içinde kanser, kalp krizi, inme gibi kritik hastalıkların yanında, yaşam kaybı, kaza sonucu yaşam kaybı gibi beklenmedik durumlar ile karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu kritik hastalıklar söz konusu olduğunda ise Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası, o dönemde tedavi masraflarına desteğin yanında okul taksidi, ev kirası vb. harcamalarını düşünmeniz yerine, sağlığınıza kavuşmanız ve sevdikleriniz ile ilgilenmeniz için maddi ve manevi koruma sağlar.

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.
Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası ile yaşam kaybı ana teminatının yanı sıra ek teminatlara da sahip olabilirsiniz.
Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası, yenileme garantili yıllık bir üründür.
Poliçe yıl dönümlerinizde, seçmiş olduğunuz ek teminatlara ekleme yapabilir veya teminatlarınızdan dilediğinizi çıkartabilirsiniz.
Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak size iade edilir.
Grup Turuncu Elma Hayat Sigortası, birikim özelliği taşımayan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin tamamını vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.
Kritik hastalıklar teminatı içeren Grup Turuncu Elma

    Kritik hastalıklar teminatı içeren Grup Turuncu Elma için teklif alınız!

    2022