5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

Atacağınız tek bir adım ile hem finansal güvenceniz için yarınlarınızı hem de hayatın risklerine karşı sevdiklerinizin bugünlerini koruma altına alabilirsiniz. Tek seferde ödediğiniz primi 5 yıl sonra size net %17 oranında ödül ekleyerek iade eden “5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası” ile geleceğe güvenle bakmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Gelin “5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası”nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim…

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.
Sigorta süresi sonuna ulaşılması ve sigorta süresi içinde yaşam kaybı riskinin gerçekleşmemesi halinde, poliçe için ödenen primin net %17 oranında ödül tutarı, başlangıçta ödenen tek prim tutarına eklenerek iade edilir.
Bugün atacağınız bir adım, 5 yılın sonunda harika bir ödül olarak size geri dönüyor. Poliçe başlangıcında ödenen prim, sigorta süresi sonunda net %17 oranında ödül kazanımı sağlıyor. Dövize endeksli garanti edilen bu ödül ile zamanın ve paranın değerini koruma altına almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası'nda sigorta süresi 5 yıl, prim ödemesi tek, üstelik ödenen primde süre sonunda size iade ediliyor. Süre sonunda net %17 dövize endeksli ödül garantisi ile siz sevdiklerinizle birlikte finansal güvencenizin tadını çıkarırken biz de sizi garanti edilen ödül ile buluşturmanın mutluluğunu yaşayalım.
Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında ABD Doları olarak belirlenip Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak iade edilir.
5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası, birikim özelliği taşımayan bir hayat sigortası olduğundan, ödediğiniz primlerin tamamını vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.
5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

    5 Yıllık Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası için teklif alınız!

    2021