5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

Hedefimiz birikim yapmak!
Yaşam evresi içinde kendimiz ve sevdiklerimizin mutluluğu ve finansal güvencesi için…

5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile, hedef ve ihtiyaçlarınız için birikim yapmak ve bu birikimleri ödüllü fırsata dönüştürmek elinizde.

Üstelik hayatın risklerine karşı sevdiklerinizin finansal geleceği koruma altında.

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.
5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası, 10 yıllık sigorta süresi tamamlandığında, kar paylı birikim tutarınızı alabilme imkanı sunar ve gelecek güzel günler için finansal koruma sağlar.
Bu teminat ile ilk 5 yılın sonunda kar paylı birikiminizi alabilir veya dilerseniz birikimlerinize daha da değer katmak adına 5 yıl daha birikim yapmaya devam ederek 10 yıllık süreyi tamamlayabilirsiniz.
Ödenmiş olan her primin %85'i yatırıma yönlendirilip değerlendirildikten sonra, elde edilen karın %85'i, birikim tutarına kar payı olarak eklenir. Sigorta başlangıcından itibaren 5 yıl boyunca düzenli ödenen toplam primin %10'u, 6. yıldan 10. yıla kadar ise düzenli ödenen toplam primin %15'i Aegon tarafından kar paylı birikim tutarınıza ilave edilir.
Poliçe başlangıcında yapacağınız ek prim ödemesi hem yaşam kaybı teminat tutarınızı artırır hem de 5. yılın sonunda hak edeceğiniz Ara Dönem Prim İadesi tutarınıza dahil edilir.
Tercihen ilk beş yıllık primi tek seferde ödeyerek birikimlerinizi daha fazla avantajla buluşturmanız mümkün.
Tercihen ilk beş yıllık primi tek seferde ödeyerek birikimlerinizi daha fazla avantajla buluşturmanız mümkün.
Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Poliçe başlangıcında Türk Lirası cinsinden ödediğiniz ilk prim yine Türk Lirası cinsinden kesintisiz olarak size iade edilir.
5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

    5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası için teklif alınız!

    2021