Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli hizmet için bize güvenebilirsiniz

İlkelerimiz Vizyonumuz Misyonumuz
Takım Çalışması
Tüm insanlara saygı
Tartışılmaz bütünlük
Yaptığımız her şeyde mükemmellik
Hızlı satın alma
En iyi fiyat garantisi
Eksiksiz bilgilendirme
Güvenilir ödeme
Etik değerlere önem veren, yenilikçi anlayışı ve yaygın hizmet ağı katılım sigortacılığına yön veren, sigorta sektörünün güven duyulan öncü şirketi olmak.

 

Çalışanları ve iş ortakları ile birlikte müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

 

 

1844 yılı kuruluşlu Hollanda merkezli AEGON GROUP ailesine dahil olan Hazine Müsteşarlığı’na bağlı ve  Türkiye’de 2008 yılı itibariyle faaliyet gösteren Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin yetkili acentesiyiz.

Hayatta gerçekleşebilecek fiziki risklerin ticari yaşamdaki etkisini giderebilmek amacıyla hizmet veren İdea Sigorta;

 • Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası
 • Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası
 • Tek Primli Ödüllü Hayat Sigortası
 • Fon Getirili Eğitim Sigortası
 • Kritik hastalıklar teminatı içeren Grup Turuncu Elma
 • Aegon Sağlık Sigortası,
 • başta olmak üzere tüm sigortacılık faaliyetlerini bulundurmaktadır.

Paylaşacağınız bir gelecek var!

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmak ve güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan İdea Sigorta, Acentesi olduğu Aegon’dan aldığı güçle gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam edecektir.

Aegon Grup

Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından olan Hollanda merkezli Aegon Grup, kurulmuş olduğu 1844 yılından bu yana, geçmişten gelen tecrübesini, tüm paydaşları için bugün ile yarın arasında güçlü bir köprü kurabilmek amacıyla kullanıyor.

200 yıla yakın süredir finans sektörü içerisinde faaliyet gösteren Aegon, bugün 20’den fazla ülkede 26 milyonu aşkın müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı oluyor.
Hisseleri Amsterdam ve New York borsalarında işlem gören Aegon Grup, 29.000’den fazla çalışanı ile uluslararası arenada gücünü ve güvenilirliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Aegon’un global ölçekte yakaladığı bu başarının ardındaki stratejinin temel taşları;

 • En iyi yaptığı işe odaklanma – Hayat sigortası, emeklilik ve uzun dönemli tasarruf ve yatırım ürünleri
 • Küresel kaynakları yerel ihtiyaçların hizmetine sunma
 • Karlı ve sürdürülebilir büyüme
 • Pazar Liderliği
 • Yeni ve gelişen pazarlara yatırım yaparak genişleme,  şeklinde sıralanıyor.  Faaliyet gösterdiği her ülkede küresel gücü yerel bilgi ile buluşturarak gerçek ihtiyaçlara yönelik tüketici odaklı ürünler sunan Aegon, sektörün kurallarını değiştiren yenilikçi kimliği ile Yarını Değiştiriyor.
Ekibimiz

Sigorta Uzmanlarımız ile tanışmaya hazır mısınız?

Ekibimiz uzun yıllardır sektörde ki tecrübesi ve ekip anlayışı ile müşterilerimize sigorta danışmanlığı hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.